Wyniki PURWM 2022!

W tym roku dofinansowanie otrzymało 66 projektów. Zapoznaj się z decyzją Rady.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży  w dniu 14 czerwca 2022 roku podjęła decyzję o przyznaniu dofinansowania 66 projektom spośród nadesłanych 110 wniosków.

Przypominamy, że mają Państwo możliwość realizacji działań do 31 października 2022 roku.

Decyzje Rady znajdują się w TABELI.

Każdemu wnioskowi został nadany numer, o czym informowaliśmy Państwa drogą mailową a także znajdą go Państwo w Systemie OnLine FRSE. Numer umożliwia identyfikację projektu na liście rankingowej.

Na liście można znaleźć następujące decyzje:

  • POZYTYWNA  – dofinansowanie pozytywne; projekt został zaakceptowany w takiej formie, jaką przedstawiono we wniosku, dokonanie zmian nie jest wymagane.
  • POZYTYWNA (WARUNKOWA) – projekt zostanie dofinansowany po spełnieniu warunku (warunek zostanie przedstawiony w piśmie indywidualnym); warunek może dotyczyć zarówno kwestii finansowych, jak i merytorycznych.
  • NEGATYWNA – projekt odrzucony.
  • LISTA REZERWOWA – projekt zostanie dofinansowany po uwolnieniu środków finansowych.

W ciągu kolejnych dni wyślemy do Państwa decyzje indywidualne wraz z oceną oraz punktacją, w tym szczegółowe informacje na temat projektów dofinansowanych warunkowo.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod imiennymi adresami mailowymi oraz telefonami, które znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

Pozdrawiamy,
Zespół Programów Bilateralnych

Wpis został opublikowany 15 czerwca 2022 w kategorii Ogłoszenia.

Wszystkie wpisy