Wyniki PURWM 2020!

W tym roku dofinansowanie otrzymało 41 projektów. Zapoznaj się z decyzją Rady.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż mimo trudnej sytuacji Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży  w dniu 17 lipca 2020 roku podjęła decyzję o przyznaniu dofinansowania 41 projektom OnLine spośród nadesłanych 94 wniosków.

Przypominamy, że mają Państwo możliwość realizacji działań w okresie od 1 lipca do 31 października 2020 roku.

Decyzje Rady znajdują się w TABELI.

Każdemu wnioskowi został nadany numer, o czym informowaliśmy Państwa drogą mailową a także znajdą go Państwo w Systemie OnLine FRSE. Numer umożliwia identyfikację projektu na liście rankingowej.

Na liście można znaleźć następujące decyzje:

  • POZYTYWNA  ? dofinansowanie pozytywne; projekt został zaakceptowany w takiej formie, jaką przedstawiono we wniosku, dokonanie zmian nie jest wymagane.
  • WARUNKOWA ? projekt zostanie dofinansowany po spełnieniu warunku (warunek zostanie przedstawiony w piśmie indywidualnym); warunek może dotyczyć zarówno kwestii finansowych, jak i merytorycznych.
  • NEGATYWNA ? projekt odrzucony.
  • LISTA REZERWOWA – projekt zostanie dofinansowany po uwolnieniu środków finansowych.

W ciągu kolejnych dni wyślemy do Państwa decyzje indywidualne wraz z oceną oraz punktacją, w tym szczegółowe informacje na temat projektów dofinansowanych warunkowo.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod imiennymi adresami mailowymi oraz telefonami, które znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

Pozdrawiamy,
Zespół Programów Bilateralnych

Wpis został opublikowany 21 lipca 2020 w kategorii Ogłoszenia.

Wszystkie wpisy