Wyniki konkursu PLFWM 2021!

Projekty mogą być zrealizowane w terminie 1 kwietnia – 31 października 2021

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż Komitet Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży w dniu 8 kwietnia 2021 roku podjął decyzję o przyznaniu dofinansowania 24 projektom spośród nadesłanych do konkursu 74 wniosków.

Przypominamy, że mają Państwo możliwość realizacji działań w okresie
od 1 kwietnia do 31 października 2021 roku.

Decyzje Komitetu znajdują się w TABELI.

Każdemu wnioskowi został nadany numer, o czym informowaliśmy Państwa drogą mailową a także znajdą go Państwo w Systemie ONLINE. Numer umożliwia identyfikację projektu na liście rankingowej.

Na liście rankingowej można znaleźć następujące decyzje:

Pozytywna – dofinansowanie pozytywne; projekt został zaakceptowany w takiej formie, jaką przedstawiono we wniosku, dokonanie zmian nie jest wymagane.

Warunkowa – projekt zostanie dofinansowany po spełnieniu warunku (warunek zostanie przedstawiony w piśmie indywidualnym); warunek może dotyczyć zarówno kwestii finansowych, jak i merytorycznych.

Negatywna – projekt odrzucony z przyczyn formalnych, merytorycznych lub ze względu na brak środków (przyczyna zostanie przedstawiona w piśmie indywidualnym).

Lista projektów rezerwowych – projekt zostanie dofinansowany po uwolnieniu środków finansowych.

W ciągu kolejnych dni wyślemy do Państwa decyzje indywidualne wraz z oceną oraz punktacją, w tym szczegółowe informacje na temat projektów dofinansowanych warunkowo.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod imiennymi adresami mailowymi oraz telefonami, które znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

Pozdrawiamy

Zespół Programów Bilateralnych

Wpis został opublikowany 9 kwietnia 2021 w kategorii Ogłoszenia.

Wszystkie wpisy