Data

24 listopada 2015
Zakończone!

Czas

Całodniowe

Gala wręczenia Nagród FRSE

Gala wręczenia Nagród Edukacyjnych FRSE to jedno z najważniejszych wydarzeń w corocznym kalendarzu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Poprzez przyznanie nagród w konkursach EDUinspiracje i EDUinspirator, Fundacja pragnie wyróżnić Beneficjentów, których praca i zaangażowanie w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju systemu edukacji w Polsce. Są to również osoby i instytucje, które najaktywniej i najskuteczniej promowały efekty swojej pracy, upowszechniając rezultaty projektów.

W 2015 r. uroczysta gala odbyła się w Auli Głównej Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 zaproszonych gości. Wykład inauguracyjny wygłosiła Kinga Baranowska ? himalaistka, zdobywczyni dziewięciu ośmiotysięczników.

Wśród laureatów obu konkursów nie zabrakło oczywiście Beneficjentów Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży. W kategorii Polsko-litewska przyjaźń, w konkursie EDUinspiracje nagrodę otrzymało Stowarzyszenie Youth Human Impact za projekt ?Śladami praw człowieka – poznajemy przeszłość i zmieniamy teraźniejszość?. W konkursie EDUinspirator, w kategorii Polsko-litewska przyjaźń laureatką została Pani Oktawia Gorzeńska.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów naszym Beneficjentom!

Fotorelacja z Gali